Projektowanie

Projekty indywidualne

Kolekcja Chronos – kamienne dekoracje ogrodów zawiera ponad 200 różnych modeli i nadal się powiększa. Ale mimo to często istnieje potrzeba realizacji indywidualnych projektów, wykraczających poza dotychczas oferowane rozwiązania. Przyjmujemy takie zlecenia z przyjemnością i traktujemy jako wyzwania, które mobilizują do nieustannego poszerzania naszych możliwości.

 

Chronos – projekty indywidualne

 

Projektowanie parków i ogrodów

Chronos to nie tylko konkretne dekoracje ale - jeżeli zaistnieje taka potrzeba - również wcześniejsze przygotowanie projektu zagospodarowania całej przestrzeni parku lub ogrodu. Nasi architekci są do Państwa dyspozycji, a wypełnienie poniższego formularza przyspieszy i ułatwi pierwszy kontakt. (formularz zgłoszeniowy)

 

Chronos - parki i ogrody

 

Projektowanie fontann

Nowoczesne fontanny (zwłaszcza przeznaczone do publicznego użytkowania) stanowią coraz bardziej skomplikowane technologicznie przedsięwzięcia. Ich projektowanie wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, nabywanego przy wielu kolejnych realizacjach. Nasz zespół projektowy jest do Państwa dyspozycji. (wyślij zapytanie)

 

Chronos - fontanny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl