Pielęgnacja i Konserwacja produktów metalowych A Place in the Garden

Pielęgnacja i Konserwacja produktów metalowych A Place in the Garden

Informacja o zmianie koloru

Produkty te zaczynają się od ciemnoszarego koloru i delikatnie rozjaśniają się z czasem, tworząc piękną starą patynę. Efekt ten będzie przyspieszony przez czynniki takie jak słone powietrze i obfite opady deszczu. Wszelkie drobne skazy i niedoskonałości są charakterystyczne dla tego ręcznie wykonanego produktu.

Informacja o korozji

Nasze produkty są zanurzane na gorąco w stopionym cynku, który tworzy długotrwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Jakiekolwiek uszkodzenie tej powłoki ochronnej może skutkować rdzą. Nie będzie się ona rozprzestrzeniać i jest łatwa do naprawienia. W takim przypadku należy zastosować preparat antykorozyjny ("Kurust" - łatwo dostępny w Internecie), a następnie nałożyć pastę cynkową, którą dostarczymy bezpłatnie.

Wskazówki dotyczące sadzenia

W przypadku stosowania na zewnątrz, należy usunąć gumową osłonę, dzięki czemu powstanie otwór drenażowy. Aby pomóc w skutecznym drenażu, radzimy umieścić kilka obfitych warstw łamanych płytek / kamieni (zwłaszcza w przypadku wyższych donic). Pomoże to również zapewnić stabilność sadzarki. Niektórzy pytają o zastosowanie wyściółki. My sadzimy rośliny bezpośrednio do pojemnika i wydaje się, że nasze rośliny dobrze się rozwijają.

Informacje o fontannach

Czyszczenie wody

Proszę używać tylko niekorozyjnych tabletek oczyszczających wodę, takich jak Milton lub Feature Kit Tablets. Tabletki te mogą być używane  raz w tygodniu, aby utrzymać wodę świeżą i czystą. Żrące środki chemiczne będą atakować powłokę cynkową, powodując powstawanie rdzawych plam. Jeśli żrące tabletki zostały użyte, nie wymienimy/zwrócimy pieniędzy za fontannę, jednak te plamy mogą być naprawione.

Zima

Aby zabezpieczyć fontannę na zimę, należy spuścić wodę, zdemontować pompę, która powinna być przechowywana wewnątrz. Następnie proponujemy napełnić fontannę ponownie na początku wiosny, gdy pogoda się poprawi.

Lato

Fontanna będzie musiała być uzupełniana regularnie z powodu parowania/rozpryskiwania wody.

Zmiana dźwięku wody

Przepływ objętości fontanny może być regulowany za pomocą regulatora przepływu na pompie. Alternatywnie, aby uzyskać bardziej miękki dźwięk, zalecamy umieszczenie dużych kamieni w basenie, co zmieni dźwięk fontanny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl