Kontakt

 

Kontakt:

 

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z:   formularza kontaktowego
Wyślij email:   info@chronos.com.pl
Zadzwoń:   +48. 22 758 03 86

 

 

Dane teleadresowe

 

Kolekcja Chronos® – kamienne dekoracje ogrodów jest tworzona przez:

Helmar Sp. z o.o.

05-806 Komorów, ul. Lipowa 4
Tel/fax 22 758 03 86; Tel. 0607457145-7;
email info@chronos.com.pl; www.chronos.com.pl;

 

NIP 534-000-22-59; Regon 001342984;
KRS 0000187167 SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO;
Kapitał zakładowy 50 000 PLN; Bank PEKAO S.A. 49 1240 6380 1111 0000 5106 9029


Mapa dojazdu

Komorów jest położony 15 km na południowy zachód od Warszawy. Korzystając z bardzo dogodnych szlaków komunikacyjnych, z centrum miasta można dojechać do nas w ciągu najwyżej 30 minut samochodem lub podmiejską kolejką. Dzięki wygodnej lokalizacji pomiędzy trasami szybkiego ruchu, dojazd do Komorowa z większości regionów Polski jest łatwy i nie wymaga przejeżdżania przez Warszawę.

 

Ogród pokazowy

Na powierzchni prawie 2000 m2 czekają na Państwa, zaaranżowane w różnych stylach ogrody pokazowe, w których dekoracje z naszej kolekcji prezentują się w naturalnym otoczeniu roślin i wody. Kręte alejki łączące kolejne gabinety, tworzą prawdziwy labirynt, odgrodzony od zewnętrznego świata starymi lipami i grabowym żywopłotem. Jest tutaj ładnie o każdej porze roku, a wieczorami dodatkowych wrażeń dostarczają efektownie podświetlone fontanny. Staraliśmy się też aby przedstawione kompozycje mogły inspirować Państwa, przy projektowaniu własnych ogrodów. Zapraszamy!


Zamówienia

Zamówienie na wybrane – typowe – elementy z kolekcji Chronos® możecie Państwo przesłać do nas za pomocą strony internetowej, faxem lub pocztą elektroniczną. Zwrotnie odeślemy potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z określonym terminem jego  realizacji. W przypadku zamówień na elementy wykonywane wg indywidualnych projektów oraz dotyczących większych fontann, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. 

 

Zamówienie katalogu

Możecie Państwo zamówić aktualny, drukowany katalog kolekcji Chronos – kamienne dekoracje ogrodów. Katalog jest bezpłatny (formularz kontaktowy). Wszystkie nasze katalogi (bieżące i archiwalne) są dostępne również w wersji cyfrowej.
Zapraszamy do lektury.

 

Chronos – mapa

 

Przed wysłaniem nam zapytania proponujemy zajrzeć do sekcji "Częste pytania", w której podaliśmy odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związanie z składaniem zamówień.

» zobacz odpowiedzi na częste pytania

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl